Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
środa, 18 marca 2009
:)))
Prowadziłam dziś dwie grupy ćwiczeń - hmmmmmm było fajnie no i Carlinhos Brown w tle leciał a to nawet w taką pogodę jak dziś (deszcz, deszcz ze śniegiem i wiatr) wprawia mnie w dobry nastrój:)

00:41, szczoteczka , nucąc :)
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 09 marca 2009
psio crew-Hajduk
czyli wpis dedykowany mojej jedynej i niepowtarzalnej siostrze:)

Hajduk
22:13, szczoteczka , nucąc :)
Link Komentarze (1) »
niedziela, 08 marca 2009
Maria Mena

dziś mi śpiewała i podtrzymywała na duchu gdy mknęłam przez zaspy i zawieje:) Na urodzinki do znajomych. 7 kobiet, stadko dzieci i masa jedzenia- fajnie było:) Pozytywna atmosfera- mniej myślenia, mniej zmartwień.

All this time- Maria Mena

23:43, szczoteczka , nucąc :)
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 marca 2009
kataklizm
niedość, że anemia to jeszcze grypa....
Idę więc oddawać się nic nierobieniu i przespać gorączkę:)
poniedziałek, 02 marca 2009
anemiczka....
No tak... postanowiłam sobie upuścić krwi trochę, a ponieważ mam dosyć rzadką więc tym bardziej było to wskazane... niestety o zgrozo okazało się, że mam za niską hemoglobinę i mi nie wolno:(
W pracy małe zamieszanie- szefowa skręciła kolano i na jakiś czas jest unieruchomiona więc muszę przejąć większość obowiązków.
Mam parę rzeczy jeszcze po za tym do zrobienia i coś czuję, że doba mi się powinna wydłużyć o kolejne 24h żebym wszystko zdążyła załatwić a jeszcze po drodze muszę trochę o siebie zadbać. Swoją drogą wyjaśniło się czemu ciągle byłam śpiąca i zmęczona, muszę się teraz jeszcze dowiedzieć skąd ta nieszczęsna anemia się wzięła bo zawsze miałam wyniki raczej w górnych granicach normy- czeka mnie trochę badań i kolejek u lekarza.... grrrrrrrrrrrrr nie cierpię lekarzy a właściwie wizyt u nich.