Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
wtorek, 27 kwietnia 2010
obrazowo
a raczej piosenkowo przedstawiając moje ostatnie "przygody" to ta piosenka jest po prostu idealna;)))


20:22, szczoteczka , nucąc :)
Link Dodaj komentarz »
sobota, 24 kwietnia 2010
a właśnie, że nie:PP
nie chcę już tam pracować:PP Wyzysk, czysty wyzysk i wykorzystywanie ludzi, którzy walczą o zdrowie dla swoich dzieci. Nie myślałam, że ktoś w ogóle może tak postępować. No cóż ja się w coś takiego nie mam zamiaru bawić...
16:53, szczoteczka
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 kwietnia 2010
tararara :))

Wczoraj zawitałam do Warszawy w celach oczywistych... 2 etap werbunkowy do pracy... ale czy pracy marzeń?? jeszcze nie wiem... dziś cały dzień byłam dzieckiem autystycznym... ha ależ rozróbę zrobiłyśmy z innymi kandydatkami na stanowisko fizjo... gorzej że jutro to ja będę "poskramiać" moją dzisiejszą "terapeutkę".. cóż obawiam się, że odegra się na mnie dokumentnie i z procentem:PP Jutro również dowiemy się kto przchodzi dalej czyli do sobty się szkoli a od poniedziałku szlaja się po Mielnie na obozie rehabilitacyjnym.... jakoś wszystko przyspieszyło ostatnio.... :)) Ale się cieszę!!! :) Trzymajcie kciuki!! 

piątek, 16 kwietnia 2010
...
I tyle mi z tej wiary wyszło, że teraz płaczę jak bóbr i źle mi strasznie... I znów się trzeba wyprostować i zapomnieć o tym co złe wspominając tylko te pozytywne, krótkie chwile... A dzięki Niemu poznałam Imogen Heap i Urban Species i mam ukochaną piosenkę, która mimo, że przypomina to jednak jest pocieszeniem..
00:04, szczoteczka
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 kwietnia 2010
tak właśnie
bo jestem wariatką i wierzę, że mimo, że nie możliwe to jednak :PP


00:37, szczoteczka , nucąc :)
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 05 kwietnia 2010
okopuję się...


hmmm czy to pogoda tak na mnie wpływa?? czy tęsknię?? nie wiem w każdym razie okopuję się w dołku i idę spać :PP
16:32, szczoteczka , nucąc :)
Link Dodaj komentarz »
sobota, 03 kwietnia 2010
Wiosna :))


Z okazji Wielkanocy wszystkiego najlepszego, dobrego czasu wśród najbliższych. No i oczywiście umiarkowanego obżarstwa:PP Mokrego śmigusa rzecz jasna:))
17:06, szczoteczka , Zdjęcia
Link Komentarze (1) »
czwartek, 01 kwietnia 2010
Ot takie małe rękodzieło ostatnie:)) Z okazji braku funduszy trzeba było wykorzystać zasoby i zapasy. Kolczyki trafiły do pewnej solenizantki:) Pasują jej.

A do kolców na dokładkę trochę spóźniony szalik... ponoć jeszcze się ma przydać tej wiosny- myślę, że w tym roku na pewno:PP A przy okazji ukazuję swe oblicze- co mi tam:P


21:47, szczoteczka , biżu
Link Komentarze (1) »