Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
piątek, 19 kwietnia 2013
...
Jeszcze tyle czasu do wyników... ech... 
21:49, szczoteczka
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 09 kwietnia 2013
..
Myślałam, że w poniedziałek będę mieć zabieg, we wtorek odpocznę a w środę wrócę już do normalnej pracy a tu zapowiada się co najmniej tydzień L4 i oszczędzania się. Stos książek urósł ostatnio więc nadrobię zaległości:) Potem jeszcze tylko 2 tygodnie czekania na wyniki i mam nadzieję, ze odetchnę z ulgą..

S. się troszczy, dzwoni.. chciałabym żeby przyjechał... może na majówkę uda się zorganizować jakieś spotkanie:))

16:44, szczoteczka
Link Dodaj komentarz »
sobota, 06 kwietnia 2013
po wizycie..
Trochę się uspokoiłam.
W przyszłą niedzielę idę do szpitala i w poniedziałek mam mieć krótki zabieg diagnostyczny a potem już tylko czekanie na wyniki i poznam mniej lub bardziej surowy wyrok..


S. zadzwonił dziś, tak dobrze było go usłyszeć chociaż nie zmienia to faktu, że tęsknię za nim strasznie i mam nadzieję, że niedługo przyleci choć na krótki weekend.. 
Jakie to dziwne, że gdy wreszcie pojawił się ktoś z kim jest dobrze.. coś własnie się musi dziać.. z resztą nasza znajomość od początku przebiega dla mnie w szpitalach i na L4.. Po 30 człowiek zaczyna się sypać :P

piątek, 05 kwietnia 2013
...
Z S. jest dobrze... ale oczywiście, jak jest dobrze to coś się musi dziać.. 
Odebrałam cytologię.. piękna trójeczka. Jutro idę do mojego ulubionego gina.. ma mi powiedzieć co dalej.. bo jakieś badania mam zrobić kolejne (położna coś wspomniała o jakimś łyżeczkowaniu więc mina mi zrzedła... )
Boję się bo jak wczytałam się w wynik i poszukałam w wiki i oczywiście mam nadprodukcję scenariuszy... Cóż wybrakowany ze mnie egzemplarz...