Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
środa, 26 sierpnia 2009
spóźniony Lublin:P
Tak, wiem wróciłam z lubelszczyzny 2 miesiące temu i jakoś nie miałam kiedy zabrać się za kolejne wspominki i focisze:) Dlatego właśnie dziś wrzucam parę zdjęć miasta, które mnie urzekło i to bardzo. Nie miałam zbyt dużo czasu na zwiedzanie ale przespacerowałam się spokojnie starówką i było miło.
Moje spojrzenie na miasto- wiem wiem, trochę odmienne;)20:34, szczoteczka , Zdjęcia
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 11 sierpnia 2009
tratatata
wiem, dawno mnie nie było ale nie chcę wam tu smęcić, nie jestem w jakimś fajnym nastroju ostatnio, owszem zdarzają się przebłyski pozytywu ale poza tym ch....nia. Trochę i tak już doszłam do siebie ale jeszcze potrwa nim sobie poradzę z tym, że facet z którym chciałam być jest dupkiem i cały czas mnie okłamywał. Ufałam mu i to był błąd, szukałam czegoś więcej tam gdzie niczego nie było... chciałam za bardzo :DDDD i jak zwykle z resztą dostałam po głowie...
Już nawet nie myślę o nim ale jeszcze nie umiem sobie wybaczyć tego zaślepienia i łatwowierności:(
No ale - pracoholizm kwitnie, przynajmniej nie mam czasu na myślenie i użalanie się nad sobą, ludzie są fajni i naprawdę cieszy mnie to, że czasem komuś pomogę- bliższe relacje mnie chwilowo nie interesują. To nic, że ostatnio prawie każda rozmowa z przyjaciółmi, nawet o byle czym kończyła się płaczem, już coraz łatwiej ustawiam się w pionie.
Pozytyw to przyjazd mojej najlepszej psiapsiółki :) pogadałam sobie z nią jak z nikim innym, teraz ma większy dystans do moich spraw bo nie miałyśmy kontaktu przez chwilę z powodów od nas niezależnych- listy się gdzieś w sieci zawieruszyły... po rozmowie z nią jakoś łatwiej mi było wreszcie :) czuję, że wreszcie będzie ok:)