Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
niedziela, 23 września 2012
ciekawie...
Wróciłam ze szkolenia, egzamin myślę, że udało mi się zdać i to całkiem dobrze:)
Wczoraj wieczorem jak zawsze bankiet, tańce, spojrzenia... Rozmowy o związkach ze stardzymi, młodszymi... P ma przemyślenia o związku z 3 lata starszą kobietą, powiedziałam mu, że byłam w takim związku. Zapowiadała się ciekawa rozmowa ale reszta towarzystwa nas porwała... potem tańce, szukanie się wzrokiem... chwila gdy staliśmy trzymając się za ręce.. Ale ja nie jestem od niego starsza 3 lata tylko 8... Mam niezaprzeczalną skónność ku niemu, dojrzalszemu czasem niż moi rówieśnicy... ale to nierealne marzenie.. jak sen, który lepiej niech zostanie niespełniony :)

***

A wcześniej... mój image sukienkowy działa.. podciągałam sobie rajstopy myśląc, że nikt mnie nie obserwuje... I słyszę głos -To jawna prowokacja.. I wiadomo potem skąd te zdrady.. Odpowiedziałam zaczepnie, że to nie mój problem.. -Ale mój tak- no cóż... 
 
***

Coraz lepiej czuję się we własnej skórze i w tym, że on wreszcie, pomalu znika z mojego serca chociaż byl moment wczoraj, że płakałam... drań.. niech już sobie idzie!!
czwartek, 20 września 2012
...
Zakończyłam to... powiedziałam co myślę, czuję. Nie znalazłam zrozumienia, oparcia... czegokolwiek. od 2 tygodni dochodzę do siebie... zapadam się... tyję i zaczynam swobodnie oddychać:)
Pomału...