Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
poniedziałek, 26 października 2009
filcowo-kolczykowo:))
fotki marne bo komórkowcowe ale chciałam się pochwalić, bo dawno w tym temacie nic nie było:))21:40, szczoteczka , biżu
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 25 października 2009
relaksowo
sprostowanie do wcześniejszej notki- powinna była być opublikowana tydzień temu- niestety net mój domowy ledwo się rusza i dlatego dopiero dziś się pojawiło zdjęcie już trochę nie aktualne, bo jednak jesień wróciła:)
A aktualnie się relaksuję po wypadzie w rodzinne strony mojego taty i wizycie na tamtejszej działeczce... mamy cały samochód jabłek i przepysznych gruszek:) Wczoraj wizyta u cioci i wujka- przyjemny czas... dobry po całym nieprzyjemnym tygodniu... Wpadłam w dośc duże tarapaty pracowe. Zbierało się już kilka miesięcy i w końcu się wzięło i rozlało... było nerwowo i to bardzo, właściwie nie wiem czy jeszcze mam pracę w dalszym ciągu... jedno w tej całej sytuacji mnie cieszy- mam wreszcie trochę czasu wolnego, mogę pomysleć, poczytać, zrobić nową biżuterię, pospacerować. Zapisałam się na nowe kursy, wbieram się do sister (ponad rok mnie tam nie było) i do znajomych... zapowiada się przyjemny i towarzyski listopad:)) Plan jest taki- wygrzebuję się wreszcie z dołka bo póki co to go sobie tylko pogłębiałam. Na szczęście serce mi się uspokoiło, już nie boli każde wspomnienie, jakoś tak wszystko się uspokoiło i ustabilizowało:))
A moja przyjaciółka będzie miała dzidzi:))!!!!
Dobranoc!

Zima

Dopadła nas w tym roku wyjątkowo wcześnie i intensywnie. Śnieg leży do dziś a dopiero wczoraj, po 5 dniach przerwy włączyli nam prąd. Spędzałam czas na czytaniu książek i wyspałam się za wszystkie czasy:)
20:58, szczoteczka , Zdjęcia
Link Dodaj komentarz »