Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
niedziela, 27 stycznia 2013
mroźnie :)
Drzewa o poranku wyglądały dziś jak lodowe panny...
19:18, szczoteczka
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 stycznia 2013
..
Gdybyś tu był
byłoby mi cieplej,
słuchałabym o czym myślisz,
jaki miałeś dzień.
Może 
opowiedziałbyś mi
o sobie...
czwartek, 24 stycznia 2013
rozkminka...
... notoryczna.
O S. i o tym co nas łaczy, o tym jak jest daleko i że chwilowo nawet nie bardzo mam kasę żeby do niego lecieć bez jego wkładu (czego akurat nie chcę... a raczej chciałabym unikać bo mi mało komfortowo z tym). Chciałabym żeby coś ruszyło ale to ja bym chciała... jemu, czasem takie mam wrażenie dobrze jest, jak jest... teraz całkiem letnia znajomość na odległość... 

A druga... praca- nieustannie ten sam temat. Jak można tak mało zarabiać (ja wiem, że to nie jest minimalna pensja- ale niewiele większa). Naprawdę zastanawiam się jak to jest, że jeszcze mi się chce robić po 160 zabiegów w 5 godzin i jeszcze w tym czasie ćwiczyć z zaangażowaniem z pacjentką z mózgowym porażeniem.. Jestem sama, nikt mi nie pomaga... Dowiedziałam się wczoraj, że w tym roku nie dostaniemy żadnej premii ani dodatku urlopowego, które do tej pory delikatnie reperowały mi budżet.. Prywatni pacjenci są.. fakt ale niezbyt regularnie i nie jestem w stanie przewidzieć ile jestem w stanie zarobić co miesiąc by móc się zwolnić.. A jeszcze maluchy z MPDz, męczy mnie by zrobić kurs NDT koszt jakieś 15 tys. ale dałoby możliwość lepszej pracy albo otwarcia gabinetu- byłabym jedną z niewielu w okolicy mogącą rehabilitować małe dzieci z problemami neurologicznymi... no i co mam zrobić?? 
Chyba tylko wygrać w totka ...
czwartek, 17 stycznia 2013
odkrycie Trójkowe:)
22:48, szczoteczka , nucąc :)
Link Dodaj komentarz »
piątek, 11 stycznia 2013
blue...
Błękit
nawet wielki
ma dno
czasem dwa

a ja chcę tylko
ślizgać się po powierzchni
płynąć
jak suchy liść
w błękicie 
jego oczu
poniedziałek, 19 listopada 2012
po kawałku...
rozsypuję się... 
łzy kapią na podłogę.
wszystko jest,
jak powinno być
a jednak
nic.
piątek, 09 listopada 2012
...
Szarość mnie oplata.

14:31, szczoteczka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 04 listopada 2012
cytując...
" Wierzę, że nie ma Boga osobowego, 
ani życia po śmierci.
Że najbardziej godna pożądania jest możliwość bycia szczerą wobec siebie, czyli uczciwość.
Że ludzie różnią się od siebie wyłącznie inteligencją. 
Że jedynym kryterium oceny naszych działań jest to, 
czy stajemy się dzięki nim bardziej 
szczęśliwi, czy nieszczęśliwi."
Susan Sontag    
21:20, szczoteczka
Link Dodaj komentarz »
sobota, 13 października 2012
praca...
w jednej popadłam w totalny marazm... Nie mam siły, chęci... moja szefowa ma milion pomysłów co jeszcze możnaby zrealizować. Wszystko super tylko jest jedna zagwostka maleńka... wszystko chce realizować mną, sztuk jeden, rąk dwie... najlepiej w tym samym czasie i przede wszystkim przy tej samej pensji (kuźwa tylko po co ja studiowałam, kończyłam kursy skoro zarabiam tyle, co sprzątaczka w urzędzie miasta??). Na razie olałam temat... pewnie jak wróci będą dalsze pertraktacje bo ja na pewno ja wyżej opisany układ nie póję, od 3 lat pracuję za tą samą stawkę, robię wszystko a nawet więcej.. Powinnam dostać podwyżkę:) i tego będę się trzymać. A co??!!
jesiennie...
Chodzę na grzyby, randkuję (wirtulanie głównie), pracuję....i niby już nic, już wszystko przyklepane, zapomniane, wymazane... Kilka słów od niego, zignorowanych... ale śnię, przypominam sobie?? Da się to skończyć?? Da się zapomnieć?? 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 46